Znajdź lekarza

wyszukaj lekarza, zapisz się i umów na wizytę

Ewelina Skierczyńska

Ewelina Skierczyńska

mgr

Specjalności

psycholog

Godziny przyjęć

O specjaliście

Jestem absolwentką psychologii i filozofii Uniwersytetu Szczecińskiego. Ukończyłam 4-letnie podyplomowe szkolenie przygotowujące do prowadzenia psychoterapii w nurcie poznawczobehawioralnym oraz szkolenie z terapii schematu. Posiadam certyfikat psychoterapeuty poznawczobehawioralnego (nr 1376).

Doświadczenie zawodowe zdobyłam podczas stażu na Oddziale Całodobowym Kliniki Psychiatrii PUM w Szczecinie oraz dzięki kilkuletniej pracy w Poradni Zdrowia Psychicznego MSWiA, Zespole Leczenia Środowiskowego oraz Poradni Psychiatrycznej Kliniki Psychiatrii Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie.
Pracuję pod stałą superwizją prowadzoną w nurcie poznawczo-behawioralnym i terapii schematu.

Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej.

Prowadzę psychoterapię indywidualną dla osób dorosłych, które doświadczają w swoim życiu trudności adaptacyjnych, obniżonego nastroju, poczucia braku satysfakcji i szczęścia, problemów w zakresie tworzenia zdrowych relacji, mających poczucie, że w ich życiu powtarzają się negatywne scenariusze dotyczące rozmaitych sytuacji i związków z innymi ludźmi.

Pracuję także z osobami, które doświadczają depresji, lęku, bezsenności, PTSD, choroby afektywnej dwubiegunowej i zaburzeń odżywiania.

Image

ul. Parkowa 5A/1 71-600 Szczecin

Terapia i zajęcia grupowe

ul. Piłsudskiego 20/2 70-462 Szczecin

Infolinia - +48 501 023 653

kontakt@klinikadilige.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek : od 14.00
Wtorek : od 14.00
Środa : od 14.00
Czwartek : od 14.00
Piątek : od 14.00

Harmonogram gabinetów

Our website is protected by DMC Firewall!